Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

Letecké manévry? - Aerial exercise?

Bookmarked Bookmark Solve this jigsaw puzzle later
ShareShare with your friends
ReportReport as inappropriate
12 pieces
77 solves
Solve puzzle

Thanks for sharing. Here is your html-code:

Why are you reporting this puzzle?

Why this advertisement?

Comments

Please sign in to comment. Don't have a profile? Join now! Joining is absolutely free and no personal information is required.

dobrajaneckova

No že Taisi, taky mi to připomnělo školní léta.

dobrajaneckova

EviLen ten randál ti tedy nezávidím, já jsem na zvuky taky háklivá. To je ta daň pokroku.

davitai

Jako z hodiny geometrie.

EvaLen

Dobruš mě to ujelo, jsem na to létání přes nás strašně naštvaná, my to tady totiž chytáme z první ruky, Ruzyňské letiště je poměrně blízko. Přes den létají jedno za druhým. V noci je to ještě horší, to létají já nevím jak to napsat nad i pod sebou, nedá se spát při otevřením okně, jaký je to rámus a když jsem četla, že se ty sajrajty z letadel dostávají z půdy i do ovoce a zeleniny a my si myslíme a říkáme, že je to vypěstované na zahrádce, tudíž domácí.... Jiné státy to zakazují, a vědí proč, a my čerpáme za přelet jednoho letadla pár korun, ale za jakou cenu. A s těmi auty máš taky pravdu, ale z letadel je těch škodlivin mnohonásobně víc. My jsme ani nechtěli kotel na uhlí, abysme neznečišťovali ovzduší.

dobrajaneckova

EviLen, Leni, pereblanche i Elli. Na tomto obrázku jsem pouze zachytila kouzlo okamžiku, bez jakéhokoli postranního úmyslu.
Do disputace o konspiračních teoriích na téma ,,chemtail" se s vámi nepustím. Nemám k tomuto tématu žádné vědecky podložené informace. Jen bych možná podotkla - podívejte se na složení výfukových zplodin automobilů, se kterými žijeme v naprosto těsném soužití a jež lokáme dennodenně plnými doušky!!! :-)

dobrajaneckova

Val, it reminds me of geometry lessons from school years. :-)

dobrajaneckova

Elli toto bylo foceno v sobotu 12.10.. Blankyt nad hlavou nám vydržel až do včerejška a dnes už se nám zatáhlo. Já myslím, že nás sluníčko nenechá na holičkách a ještě nás pošimrá.

lyella

Četla jsem hodně o tom chemtrailsu, přišla mi e-mailem i exkurze letadem s barely, ve kterých měly být nějaké chemikálie. Ale je tolik informací, že já už nevím, kde je pravda a kde lež a co si mám vybrat. V hloubi duše mám usazeno, že to není pravda. Ale realita je taková, jaká je a z toho vyplývá, že se nám to nemůže líbit, i když to nechceme. Ale to je na dlouhou diskusi ve které bychom stejně nic nezmohli. Rozhodující pravomoci jsou někde jinde.

EvaLen

Acnel - No, to je pěkné otevření světu, to pak není divu, že jsme na prvním místě ve výskytu onkologických onemocnění...

perleblanche

dobrajaneckova ty brázdy na obloze jsou jed, jsou to chemtrails, uvnitř jsou: hliník, baryum, mangan eccc, podívejte se na internet SCIE CHIMICHE nebo chemtrails, stříkají jedy více než 20 let, otravují všechno.

Acnel

EvaLen, není se co divit, když tehdejší premiér V. Klaus prohlašoval: "Otevřeme se světu"!!!

EvaLen

Zajímavé, vídám je hodně často, to pak člověk vidí, kolik letadel přes nás přelétává. Někde jsem četla, že za den přeletí přes 2000 letadel a kolik svinstva každé letadlo vyprodukuje! Dostává se to i do půdy, některé státy si nepřejí, aby se přes ně létalo. Zato u nás je to za poměrně nízký poplatek povoleno. Když přes nás hlavně v noci tak nízko přelétávaly ty obrovské boeingy, třásl se celý domeček

valt46

Wow that is interesting thank you☺♥

lyella

Tak to vypadalo u nás buď dnes nebo v pátek, nejsem si jista. Akorát nebe bylo čistě modré, bez obláčků. Jen letadlové bílé čáry. Až jsem si myslela, jestli na něco netrénují. Ale obrázek je nádherný, děkuji moc za něj. Srdečně zdravím a přeji dobrou noc, Ella

dobrajaneckova

Neboj Leni, jsou pod dozorem.

dobrajaneckova

No přesně Peti!

dobrajaneckova

Evi11 tam nahoře jsou zrovna takové silnice jako tady dole. Jmenují se koridory a platí tak stejné dopravní předpisy, piloti se musí řídit navigací, nemůžou si lítat, jak se jim zachce. No a když máš letiště, tak to by sis měla koupit nějaký eroplán. :-)

Acnel

V těchto slunečních dnech jsem také pozorovala letecké cesty. Už mnohokrát jsem si říkala, když se v cestě křižují, jestli to dobře dopadne.... zdravím a přeji hezký večer :-))

piki82

ještě pár čárek, a budou z toho piškvorky :oD

Myslíš že se tam nahoře vzájemně nevidí přes mraky . Já jsem ještě neletěla , ale jsme vlastníky letiště .

dobrajaneckova

Na mou duši Evi, někdy se divím, že se tam nesrazí!

Nebeská dálnice - někdy to vypadá jak by spolu závodili .

Why this advertisement?