Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

kamínky

Bookmarked Bookmark Solve this jigsaw puzzle later
ShareShare with your friends
ReportReport as inappropriate
45
30
Solve puzzle
45 pieces
30 solves
Solve puzzle

Thanks for sharing. Here is your html-code:

Why are you reporting this puzzle?

Why this advertisement?

Comments

Please sign in to comment. Don't have a profile? Join now! Joining is absolutely free and no personal information is required.

A kamínky maluji všem pro radost, vloni je děti začali nacházet a já to musela fotit a dávat na Facebook - Kamínky, no a pak jsem to zkusila a ono je to stejné jako když maluješ vajíčka nebo perníčky.... a kamínky jsou tak pěkné, že se s nimi těžko loučí nejen děti, ale i maminka :-)

Tak u nás už teď dlouho vaří jenom děda a já musím jen chválit :-) Teď zrovna vaří dětem kolínka a peče jim k tomu kuře. (ale já si dám kuře s bramborovou kaší a okurkovým salátem, už se těším.

VVV46

Dagmarko seš šikulka a co ty kamínky je to taky tvoje práce a že se ti po beránkách jen zaprášilo tak to pohladí u srdce že to chutná.My mame vnuci 24 a 28 a když přijedou tak jim taky chutná co uvařím jen děda ten má vždy něco jak by to mělo být☺☺☺

Why this advertisement?
  • What are the symbols on the jigsaw puzzles?

    When you browse jigsaw puzzles on Jigidi, you may notice different symbols on the puzzles. One symbol lets you bookmark the puzzle for later, and other symbols tell you about any previous activity you may have on the puzzle.