Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

poštolka

Bookmarked Bookmark Solve this jigsaw puzzle later
ShareShare with your friends
ReportReport as inappropriate
35 pieces
16 solves
Solve puzzle

Thanks for sharing. Here is your html-code:

Why are you reporting this puzzle?

Why this advertisement?

Comments

Please sign in to comment. Don't have a profile? Join now! Joining is absolutely free and no personal information is required.

introvertka

:-)

Jak se otevřou domovní dveře a mám ho na rukách - tak jsem pěkně zdrápaná jak prchá domů . On chodí jen dolu na návštěvu k mamce , ale je tam 5 minut a letí nahoru stejně mu nedovolí sežrat kanára .

introvertka

Evi a Murča se nedobývá ven? Kuba by doma zešílel, jak mu neotevřu hned, tak útočí na všechny dveře, umí si otevřít, už to zkoušel i okýnkem na WC, které je poměrně vysoko, prostě ho chytne rapl a musí jít.

Já mám krmítko na okně - tam dravci neútočí a Murča má televizi - ptáčci si už zvykli že sedí za sklem . Totálně ho ignorují - aspoň má zpestřeni když je s námi doma .

introvertka

Já poctivě krmila, měla jsem na zahradě několik krmítek a na jaře jsem to taky vzdala. U nás byli ptáci snadný cíl, krmítka jsem rozvěsila podél cesty mezi větve a ptáčci si to rychle našli, v korunách stromů na ně tak snadno dravci nemohou. Sice jsem chodila každý den doplňovat, ale to mi nevadilo, aspoň nějaký pohyb navíc :-)

U strejdy sova vychytala veškeré drobné ptactvo tak zrušil krmítka . Tady taky lítá sova - zatím jsem neviděla že by lovila ptáky - spíš myši a mladé zajíce .

introvertka

Já na ty velké tleskám, někdy uletí, ale většinou si ze mě nic nedělají. Měli jsme tydy i jestřába a krahujce, ten krahujec se mi i líbíl, měl jakoby pruhované bříško, ale jsem radši, když se nám vyhnou obloukem.

Snažím se ty větší dravce odtud honit pryč - ti kradou i slepice . Ta poštolka tu loví myši - sedí na drátě vyhnali ji volně puštění psy .

Dobro to víš že tady dělá nálety - těch vrabců co je kolem pudla - to jednoduší úlovek vletět do hejna .

introvertka

Pěkný fotoúlovek, ale já nějak od jisté doby dravce v oblibě nemám, rozumově to chápu, ale je mi líto těch ptáčků, které každý den pochytá, místo aby lovila myši.

dobrajaneckova

Já vím, že je menší - ale říkala jsem si jestli nedělá nálety?

Dobro tu slepice ženou od pudla - velikosti se da přirovnat k hrdličce .

Putem - poštolka není sova , ale malý dravec co loví myši .

dobrajaneckova

Troufá si i na slepičky?

Is that a young owl?

Why this advertisement?
  • How does the notifications system work?

    When you hold an account on Jigidi, you will receive notifications when someone tags you, upon a new comment on a puzzle you follow and upon new puzzles from a puzzle creator you follow.