Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

VONÍ HEZKY

Bookmarked Bookmark Solve this jigsaw puzzle later
ShareShare with your friends
ReportReport as inappropriate
9 pieces
66 solves
Solve puzzle

Thanks for sharing. Here is your html-code:

Why are you reporting this puzzle?

Boženka kontroluje usychající levandule
Why this advertisement?

Comments

Please sign in to comment. Don't have a profile? Join now! Joining is absolutely free and no personal information is required.

introvertka

Já jsem ty úplně suché vystříhala, ale to už je jedno. Tenhle kousek zahrady je bohužel neobdělávaný a asi nejsušší. Před Boženkou - ale tady to není vidět vyrůstá bezinka, tak jí tam možná nechám a bude to, aspoň budou mít kosáčci něco do zobáčků. :-))

dobrajaneckova

No ale podívej jaké má dlouhé letošní výhony! Suché jsou jen lístky dole, na starém dřevě. Tak třeba když na ni bude Boženka dohlížet, vydrží.

introvertka

roxyblain you're welcome. :-)

introvertka

Dobro já vím, že se zkracuje, na jiných místech jí zkracuju prakticky skoro až u země, i když se říká, že pak už ze starého dřeva neobrazí. U nás krásně obrůstá, ale tam jí každý den aspoň trošku zavlažím, a nebo jen orosím - vyfotím a ukážu..
Tady to nechávám. Mám slíbené, že mi Jára pomůže ten vypálený jíl a opuku rozkopat a přidáme tam zahradnický substrát a trochu kompostu. Chci si tam něco vysadit, aby nebyla holá místa. Minulý týden jsme museli o kus výš odstranit zakrslý smrk, protože totálně uschl, rostl tam 20 let. Jak jsme kolem něj kopali, aby ho Jára pak mohl vyvrátit, tak ta zem byla do půl metru totálně suchá, jen se od motyky prášilo. Stejně tak mi usychá před očima stříbrný smrk, to byla moje chlouba a teď je k pláči. Je to u nás samý tvrdý a vypálený jíl a opuka, ale já na to už sama nestačím. Zalévám pitnou vodou ten rododendron, listopadky a vlastně ten vršek té pseudoskalky, tady dole to už nechávám svému osudu. Hodně té levandule vyschlo, a tak jsem ty suché výhony jen odstřihla. Vím, že může růst a roste i v suchých zídkách, no tady se jí už přestalo dařit. Byla tady navežená skrývka, ale časem při přívalových deštích jí to odplavilo. Ještě loni jsem měl na zahrádku síly víc, letos s tím vysokým tlakem se musím víc šetřit.

roxyblain70

Thank You!

dobrajaneckova

Levadule vůbec nevypadá, že by usychala. Na jihu roste s oblibou i na suchých zídkách.
Vypadá jen, jako by nebyla na jaře ostříhána. Má ráda, když se jí po odkvětu zkrátí ofinka o asi jednu třetinu a když kvete zlatý déšť, chce druhý sestřih - nad staré dřevo. Pokaždé krásně obroste, zahustí se a keřík zůstane kompaktní koulí - nerozvaluje se. A pak bohatě kvete.

Nela2009

Boženka je fakt krásná kočička

introvertka

Dík a nápodobně

Jen to pěkně zkontroluj, Boženko. ☺ Krásný snímek, Inti...přeji hezký večer. ♥♥♥

introvertka

U nás asi už ne, u počasí nám zlobila televize, pořád se nám ztrácí signál, a na webech, co sleduju pro náš kraj v tom mají zmatek. Na Ventusky podle nich u nás prší i teď, na Accuweather píší, že máme jasno, ani jedno není pravda. Tak uvidíme, já teď roznosila tu dešťovku, aby byla prázdná nádrž, kdyby v noci pršelo. Dvě konve jsem si nechala pro pokojovky a rostliny na terase..

I v noci má pršet

introvertka

Thank you Patsy, she follows me like a dog, and when she sniffed for lavender, I had to take a picture of her :-)

introvertka

Evi trošju pršelo, spadly necelé 3 mm, něco málo jsem nachytala ze střechy, bylo to úplně žluté, plné plné pylu

Charming photo of Boženka and all that green.

Snad ti tam zaprší tady spadlo pár kapek .

introvertka

Jaruš to je moje pravá ruka :-))))

JarkaT

Máš hezkou pomocnici.

More jigsaw puzzles in the cats category

23 April 2020 - 20 June 2014
Why this advertisement?