Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

silenka

Bookmarked Bookmark Solve this jigsaw puzzle later
ShareShare with your friends
ReportReport as inappropriate
20 pieces
35 solves
Solve puzzle

Thanks for sharing. Here is your html-code:

Why are you reporting this puzzle?

Silene maritima Whitebreast
Why this advertisement?

Comments

Please sign in to comment. Don't have a profile? Join now! Joining is absolutely free and no personal information is required.

EvaLen

Thanks Val ♥♥

valt46

Eva another brilliant photo thank you ☺♥

EvaLen

Dobruš díky, mně se tyhle kytičky moc líbí, jak mají nafouklé zadečky. Jsem ráda, že přežila už druhou zimu. Zatím se ani nerozlézá, a kdyby chtěla, tak jí nebudu bránit.

dobrajaneckova

Evi každá její žilka je krásně vidět.

EvaLen

Stáni děkuju, a tuhle silenku jsem si koupila jako trvalku na skalku

EvaLen

Dáši to víš že dám vědět, napřed ale potřebuju nějaké pěkné hříbky najít. On ten klobouček rozmixoval, nebo pokrájel na drobounko, ve sklenici s děšťovkou to rozmíchal, přidal kousek droždí a nechal to asi 14 dní kvasit. Pak s tím zalil místa na zahradě, ale i doma s tím zalil kytičky a za nějakou dobu ukazoval ty houby, to bylo fantastický, ale nevíme, jestli to nebyl třeba podvod. Takhle pěstoval venku i hlívu

Já jsem těch videí viděla několik. Dej vědět jak to dopadlo. ♥♥♥

sthajkova

Tak hodně zdaru v pěstování---já to kdysi zkoušela---
Ta kytička roste u letiště na louce...diky,dobrou noc.

EvaLen

Dáší díky, já mám ohromnou radost, že prší, prý začínají růst houby a já nedávno viděla jednu ukázku, jak Rus pěstuje hřiby. Chtěla bych to vyzkoušet Posílám moc pozdravů a přeji hezký večer ♥♥♥

Z toho počasí mám celkem radost a z Tvého obrázku ještě větší. Zdravím ♥♥♥

EvaLen

Děkuji Maruško, u nás zatím jen zahradnický deštík - od rána necelé 2 mm, za t u dešťovku jsem moc ráda. V noci by možná měla přijít bouřka, uvidíme. Já se bouřek bojím, hlavně silného větru. Tak držím palce, aby to u vás nebylo tak hrozné a hlavně aby nebyly žádné škody.

Hezký snímek Evi. Dostala jsem se na chvíli k počítači a už tu zase burácí hrom. Včera tu také byla bouřka, prudký déšť, zatáhlo se tak hrozně, že jsme měli strach z krup. Naštěstí nás to minulo, ale manžel dostal od kamaráda odkaz na facebook, ve Slavonicích bylo dost zle. U vás máte teď vody dost, že?

Why this advertisement?
  • What is the filter for?

    Some puzzles are shown behind a filter. These puzzles are within our guidelines but still is material of which some will take great offence. Read more about the reasons and workings of the content filter and how you can set your account up to either see or not see puzzles that are shown behind a filter.