Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

Zlín, Czech Republic

Bookmarked Bookmark Solve this jigsaw puzzle later
ShareShare with your friends
ReportReport as inappropriate
130
74
Solve puzzle
130 pieces
74 solves
Solve puzzle

Thanks for sharing. Here is your html-code:

Why are you reporting this puzzle?

Why this advertisement?

Leaderboard

  1. Vnz10:13
  2. heathercru13:54
  3. Renatus14:30
  4. Hrabovak15:31
  5. rockpile102215:42
  6. JAN15:55
  7. matcu6016:40
  8. guris16:41
  9. caroleemwestlind17:29
  10. magoose17:57

Comments

Please sign in to comment. Don't have a profile? Join now! Joining is absolutely free and no personal information is required.

Ahojka v Kanadě.
Možná už jste nazpět z dovolené. Já jsem včera vypravila Vlastika do Zlína. Bude tam 9 týdnů. Říká, že letos naposled, ale to nemusí být pravda. Ona se mu ta jeho generace po troše ztrácí. Srazy jsou bezva, já v nich honím naše ztracené mládí i když tohle období života mám ráda. Lenoším a nemám výčitky svědomí! U nás se zatím dá pořád koupat. Voda je 28 stupňů. Ležet na slunci bych ale nevydržela. Vojáci ve Zlíně byli vítaní. Tam bylo holek jako máku,protože jich hodně pracovalo u Bati. Ještě za doby mého studia byl Zlín celkem bez chlapců. Vlastik je zlíňák a vždycky si pochvaloval, že na hotelu Moskva byl výběr. Ale já jsem ho potkala naprosto někde jinde. Jó, mládí. Dcera je v New Jersey, tak hlídám i její dům a hlavně kočku. Chodím tam spávat aby Sofka nebyla smutná. To všechny ty kočky doma na venkově nemají ani ponětí, jaký taky může být kočičí život! Mám taky velmi rozšířenou korespondenci. Na Moravě jsem se pohybovala asi takto. Uh. Hradiště, Břestek, Buchlovice, Kroměříž, Olomouc, Bzenec, Studénka, Vsetín, Kateřínice, Brno, Dolní Dunajovice a to není ještě všehno. A pří každé zastávce jsou výlety, exkurze, na zadku nesedíme. Byla jsem ve Vítkovických železárnách v Ostravě, to na mne velmi zapůsobilo. Jako mráz po zádech. A taky v Rakousku v minerálních lázních, já jsem kačena! Tak zatím tedy hezké babí léto. Dana

JAN

Dik Dano za informaci,ted jsme se vratili z toulek po svete a za tri tydny jedeme do Britske Columbie do Osoyoos resort NK'MIP,kde maji nasi mlady apartment a tak tam budeme asi mesic.Je to jedno z nejteplejsich mist v Canade a jezero Osoyoos je nejteplejsi.Helena ma rada velke teplo (proto lita do Arizony se slunit),vydrzi lezet a koupat se v bazenu cely den a me staci 20C az 25C a jsem spokojeny.A tak tam vetsinou varim,koukam na TV a nebo sedim na balkonu ve stinu a popijim studene pivo.Na prochazky chodime az vecer,kdyz se trochu ochladi.
Ve Zline,nikoho neznam,slouzil jsem 2 roky v Holesove a do Gotwaldova ( Zlina) jsme jezdili za holkama.S kamaradama z vojny stale udrzuji styk,v roce 2011 byl sraz... 7 vysadkoveho pluku zvlastniho urceni ... v Holesove,kde jsem take byl.Seslo se nas tam okolo 400.
Zdravi a preje hezky den
Jan..

JAN

Dik Dano a jeste jednou, stastnou cestu.
Zdravi vsechny u Vas
Jan..

JAN

Dano,tak kdyz se zatoulas do severnich cech,tak tam pozdravuj krajany.
A stou teplotou u Vas 65F to je asi 18C tady, k tomu jsme se letos dostali asi trikrat a to jenom na slunicku,jsme radi,zatim kdyz mame alespon 10C - 14C.
Prejeme Ti stastnou cestu a kdyz se dostanes do Holesova,tak tam pozdravuj,slouzil jsem tam dva roky na vojne.Hezke vzpominky.
Zdravi vsechny
Jan..

Why this advertisement?