Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

Kdo to ví, odpoví - Who knows it, will answer.

Bookmarked Bookmark Solve this jigsaw puzzle later
ShareShare with your friends
ReportReport as inappropriate
12 pieces
84 solves
Solve puzzle

Thanks for sharing. Here is your html-code:

Why are you reporting this puzzle?

Why this advertisement?

Comments

Please sign in to comment. Don't have a profile? Join now! Joining is absolutely free and no personal information is required.

st51

Z druhého obrázku už vím co to je, ale taky jsem na to nemohl přijít.

EvaLen

dobrajaneckova

Evi to je mi jasné, že víš. A každá odrůda má jiné plody. Ten můj byl obzvlášť veliký. Kdo ví, nebyl-li to nějaký mutant?

EvaLen

A tak já věděla, že se nejedná o červa, nebo kuklu, to je patrné na první pohled, napsala jsem to jen protože při vložení tohohle obrázku to na mě google vychrlil. Že se jedná o plod fuchsie by mě však nenapadlo, a přitom zrovna včera jsem tu svou obírala, měla spoustu odkvetlých plodů, ale ty byly takové jako hladší a lesklejší, tady mě zarazily ty rýhy. Měla jsem jednu fuchsii Tom Thumb, a ta měla plody úplně tmavé, ale netušila jsem, že jsou jedlé.

lyella

Tak proto jsem zřejmě neměla šanci je vidět. Květ je tak výrazný, že zakryje všechno, co je pod ním.

dobrajaneckova

Pobavila jsi mně Peťko! A že je jedlá, jsem zjistila náhodou v jednom článku o jedlých květech. To je teď taky velice módní záležitost.

Elli při pohledu na rostlinu květy jednoznačně převládají. Plody nedozrávají po všech odkvetlých květech.

lyella

Tak Dobruško, na to jsem neměla šanci, u nás na fuchsie byla dost zima, takže jsem nikdy neměla možnost vidět plod. Když tak jen krásně rokvetlé keře v letních projížďkách po památkách. A tam byly jen květy. A přiznávám, jsem překvapená, jak ten plod vypadá. Díky, zase jsem chytřejší. Přeji hezký večer, Ella

piki82

správně, říká se plod a né ta bambule po odkvetení :oD ovšem fuchsie by mě nenapadla, a už vůbec by mě nenapadlo, že je jedlá!

dobrajaneckova

Milé kamarádky, s politováním vám musím oznámit, že první cenu nevyhrává nikdo. Není to ani paprika, ani lilie, ba ani víno, natož pak červ, či kukla! Je to plod fuchsie. A dokonce jedlý! Botanické fuchsie, ty obyčejné, nešlechtěné jsou prý všechny jedlé a nejchutnější prý jsou plody tmavé. Vynikající je z nich prý marmeláda. Tento spadl sám, tak nevím jestli by ztmavl a byl dobrotný?

Vypadá to jak zdeformováné víno , ale stopka mi tam nesedí .

EvaLen

piki82

už vím, co mi to připomíná, takovou tu bambuli, co zbyde, když odkvete lilie! ale tohle vypadá jako něco malinkého.. taky už se, Evi, těším :o)))

EvaLen

Péťo tys mě rozesmála, máš pravdu, vypadá to tak a já už se moc těším, až se konečně dozvím co to Dobra vyfotila. :o))

piki82

vypadá to jako umrzlá mini paprika na šťopce od bezinky :oD ale něco mi to připomíná...

EvaLen

Tak tohle vidím poprvé, a musím se přiznat, že jsem i hledala na google, ne abych podváděla, ale proto, že jsem byla zvědavá, výsledek bych sem do soutěže nedala, ale ani tam jsem nic nezjistila. Vylezli tam na mě červi, nebo nějaké kukly.

dobrajaneckova

Nevadí Elli. Ještě počkáme, možná někdo bude vědět?

lyella

Nemám ani zdání, nemohu odpovídat. Ale je mi to líto. Dobrou noc. Ella

Why this advertisement?
  • Are you curious about how do we review content on Jigidi?

    At Jigidi, we celebrate what connects us and steer clear of divisive content because how we meet each other matters. It forms us. When we review the content, we use four ‘lenses’ and look for what the image or comment is most.