Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

Kaleidoscope

Bookmarked Bookmark Solve this jigsaw puzzle later
ShareShare with your friends
ReportReport as inappropriate
16
61
Solve puzzle
16 pieces
61 solves
Solve puzzle

Thanks for sharing. Here is your html-code:

Why are you reporting this puzzle?

Why this advertisement?

Leaderboard

  1. jntleman0:18
  2. swimbee0:20
  3. caanan0:21
  4. sammiegirl0:23
  5. joint0:23
  6. Greatnanlin670:23
  7. rockbit0:27
  8. patten0:27
  9. greatoma0:30
  10. smpatricia0:32

Comments

Please sign in to comment. Don't have a profile? Join now! Joining is absolutely free and no personal information is required.

lyella

Taisí, svět je opravdu malý. Mně to také udělalo velkou radost. Jak říká moje dcera: vidíš mamko, už je jasné proč Tě zaujaly puzzle. Našla jsi tam kolegyni. A není to pěkné? Věru je a já puzzlím moc děkuji. Ale teď už dobrou noc, zítra zase musím vstávat a to je pro mne horor. Srdečně zdravím, milá kolegyňko (to je moc fajn), Ella

Kabayo

Elli, tak to je prima!!! To by mě vůbec nenapadlo, že se tady potkám s kolegyní. Jsem za to moc ráda!

lyella

No, ano, to tedy jsme. A protože nerada dělám změny, teď jsem zůstala jejím klientem. Sice nic ze mne nemají, ale snad jsou na mne hodní. Aspoň pracovnice jsou. :o))))))))))

Kabayo

Elli, tys tam pracovala nebo byla jen klientem? V tom prvním případě bychom pak byly kolegyně!!

lyella

Tak to je krásné, já tam byla posledních 5 let před důchodem a právě z KB jsem to posílala. Poprvé ale před rokem, takže jsem už všechno zapomněla. Ale vzpomněla jsem si a včera se mi to povedlo. Tak snad to bude v pořádku.
Antivirák mám Avast, byl český. Ale kluci z Brna ho prodali, myslím, do Irska a už to není ono. Takže to obtěžování nemohu vyloučit. Ale zase z té druhé stránky, jsou to pokaždé nové věci já musím hodně přemýšlet, aby mi zplo ty správné závity, tak doufám, že snad mi to zachrání mozek.:o))
A končila jsem, myslím, v roce 1998. Také si to nemohu zapamatovat. :o))) Srdečně zdravím, Ella

Kabayo

Elli, kdyby to šlo, tak bych Ti pomohla s tou platbou, pracovala jsem celý život v KB, tak si ještě něco pamatuji i ohledně plateb do zahraničí.
Já ani nevím, jaký mám antivirák, syn říkal, že tam nějaký mám nainstalovaný, tak mu věřím a raději dál nepátrám. Držím palečky nebo pěstičky, aby Ti začal počítač pracovat tak , jak má a už Tě dál neobtěžoval. Přeji pěkný a klidný den!

lyella

Máš pravdu, Taisí, to jsem ještě nezkoušela. A ještě jsem se nedostala k té Tvé radě, zamotala jsem se v bance a pak už jsem neměla sílu. Ani teď namohu stahovat fotky sem, vypadá to, že nebudu moct nic dát. Dcera tady něco opravovala, Avast pořád něco kontroluje a opravuje a já v tom pak plavu a hledám, jak co udělat. Ale musím to vydržet, všichni chtějí jen mé dobro:o))))))))))) Srdečně zdravím, Ella

Kabayo

Elli, ale dá se udělat i z tohoto kaleida. Lépe řečeno z kostky. A i toto je z kostky.

lyella

Tak toto by na deštník, Taisí, určitě nebylo. Ale líbilo by se mi to jako podstavec pro vázu s květinami. A člověk by pak nevěděl, na co se má dřív dívat, na podstavec nebo na květiny. To by bylo velké dilema. Krásné kaleido, děkuji, že je tady a mohla jsem vidět a skládat. Přeji hezký večer, Ella

Why this advertisement?