Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

růženka a modrásek

Bookmarked Bookmark Solve this jigsaw puzzle later
ShareShare with your friends
ReportReport as inappropriate
72
61
Solve puzzle
72 pieces
61 solves
Solve puzzle

Thanks for sharing. Here is your html-code:

Why are you reporting this puzzle?

Why this advertisement?

Comments

Please sign in to comment. Don't have a profile? Join now! Joining is absolutely free and no personal information is required.

dobrajaneckova

Děkuju.

andoriel

Na Nedoklubku je seznam koordinátorek, které věci shromažďují a odnášejí do nemocnic. Taky je možné se s nimi domluvit, co je právě potřeba. A na facebooku je skupinka Nedoklubko - chobotničky pro kulíšky, tam je v souborech 'seznam nemocnic' s tím, co jim nejvíc schází.

dobrajaneckova

To je chvályhodné. Už jsem se kdysi na jednom blogu setkala s tím, že paní háčkuje čepičky, svetříky a deky pro nedonošeňátka. Trochu jsem o tom uvažovala, protože to moc ráda dělám a co pořád vyrábět, že?
Teď jsem se dívala na to Nedoklubko a vidím, že se háčkují chobotničky, prý to mrňouskům moc pomáhá ke zklidnění. Jak víš, co máš pro ně vyrábět?

andoriel

Pro Nedoklubko a pro klubík na fb, kde se posílají drobnosti do dětských domovů a domovů důchodců. Taky ponožky pro Elpidu, ale to se v tomhle horku nedá.

dobrajaneckova

Tolik!? To děláš pro nějakou organizaci? Já jsem dělala podobné figurky s hlavami kočiček, z Piterestu.

andoriel

Ahoj, jsou mini - na výšku 11 cm. Zatím mě moc baví, teď jich mám rozpracovaných 24 asi v osmi barvách. Momentálně jsou bez hlaviček, ale na všechno dojde :)

dobrajaneckova

A podívejme! Pěkná práce, ale titěrná, že? Ráda vidím, že nezahálíš. I mně svědí ruce, když se někdy delší čas nemůžu k ruční práci dostat.

Why this advertisement?