Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

Impatiens on my window

12 pieces
11 comments
165 solves
Solve puzzle

Comments

Add new comment
Janazlouky

Jájinko nějak odpočívat neumím. Ty netykavky mám na verandě, jsou venku, ale ve s tínu :-))))

Thank you so much Lynn. Hugs for you and big cuddles for Honey :-))))

lambchop

So pretty, Jana. I love the pink color. :) hugs

JAJA48

Jani, doma jsme vždy měli balzamínky, ale já mám vše orientované na sluníčko a tak je i begonie nepěstuji. Tak jsi mne alespoň potěšila na obrázku. Vzala jsi si radu k srdci a odpočívala jsi alespoň trošinku? Dobrou noc J.

Janazlouky

Thank you friends, I'm glad you like my impatiens. I have them for a year, during the summer were outside in the winter inside. Now they are back out on the porch. They bloom all the time. Marlene, Rob, Florie, Ardy, Neville, sis Ank and Oaktree have a good night, evening or day. Many hugs :-)))

Děkuju Štefinko, jsem ráda, že se ti moje netýkavky líbí. Mám je už rok, přes léto byly venku, v zimě byly uvnitř. Teď jsou zase venku na verandě. Kvetou po celou tu dobu. Klidně si je pěstuj, jsou opravdu krásné. Nebudeš se opičit. O zádech mi ani nemluv, soutva se hýbám. Přeju hezký večer a dobrou noc. Papa ?.úúú

oaktree

Ah one of my favorites.

puzzeljac

Aw they are so beautiful, I always love to see them. Many hugs dear:-)) ♥

stefi58

Ahoooooj, Jani. Zdravím po krásném, konečně sluném víkendu. Však jsem se tak zlikvidovala, že hekám jako stará babka. Myslela jsem, že to letos moje milované pivoňky odnesly, ale jsou tam a jsou krásné, jenom nebyly v té vysoké trávě vidět. Těší mne, že máme stejné místečka k posezení, ale tak zarostlé to jistě nemáš. A ty krásné impatiens na okně. Oni chtějí stín a já to tam mám všude sluníčko, ale letos jsem je poprvé zasadila k pergole, kde je kousíček chladněji, mám ty jasně červené a doufám, že mne také budou v létě těšit. Mám tři stejné, ale ty Tvé růžové jsou také moc krásné a s těmi červenými jim to náramně sluší. Tak se asi příští rok zaopičím. Krásné a veselé časy, št.

ulangariver

Beautiful flowers, Jana. Marge grows a lot of these, as she loves them too. :-)

ringleader

They are so pretty, Jana. Thanks for sharing. Hugs :-)))

robryan

These are real beauties Jana - I posted some Impatiens yesterday too :))))

sweetpants1994

HELLO JANA MY DEAR FRIEND, HOW Beautiful, I Wish I Could Smell Them. Love The Colours. Did MAX Help With Them. He Sure Knows How To Garden. He Is So Clever. And Beautiful As Well. Thanks JANA For Sharing MAX And Your Flowers With Us. [[MEOWS]] To MAX. MUCH LOVE MY DEAR FRIEND. JANA. Auntie Marlene. X X X X.

Leaderboard

marunka2770:11
TaDah0:12
brgos0:12
Janazlouky0:13
Robbos0:13
Sheero0:14
poaka0:15
twyla0530:16
pmccall0:16
JAJA480:16