Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

New Zealand-Punakaiki Cavern

63 pieces
6 comments
101 solves
Solve puzzle

Comments

Add new comment

Nase pavláda zlodeju je zralá na kalasnikov i s vetsinou hnedocechu,ale nechci se poustet do politických debat.Téz vám preji hezký den.

JAJA48

Já nikdy nebyla rasistka, vzdy jsem brala lidi podle toho jací jsou a ne jak vypadají atd., ale udelala jsem výjimku u tech co si nase vláda hýcká a kterí se mají lépe nez mnozí poctive pracující.
Jinak koukám co máte zázitku a zkuseností. Operace v cizine byla asi také zkusenost. Stejne se mi zdá, ze lepsí lidé jsou ti obycejní, kterí nemají na co si vzpomenou a nevidí za vsím jen peníze. Hezký den

Mám po svete dost kamarádu;cerných,zlutých ap.Ti mi nevadí,ale ty hnedocechy taky nemusím.Mel jsem na Kypru operaci zaludku;první,kdo me prisel nasvstívit do nemocnice,byli kamárádi tmavé pleti z Cejlonu.Vím,ze sami nemeli nic,ale prinesli mi plnou tasku jídla.Dali by cloveku poslední.
Cesi mají strasnou povahu;bohuzel.Nikde se k CR nehlásím;opradu se stydím.

JAJA48

Tak to mi pripadá jako utopie. Kdyz si do tohohle ráje zasadím Cechy, tedy zvláste nekteré, tak nevím jak by to dopadlo. Zvlást nase hnedocechy. A je mi z toho nejak smutno. Byla jsem hrdá, ze jsem ceska, ale ted aby se za to clovek skoro stydel. Snad nekdy nastane obrat k lepsímu, ale nevím, nevím.

Taková malá,opravdu pekná a nebylo v ní nas....,no vzdyt víte.V kazdé lokalite,i v té nejmensí, v lese,u vodopádu,v horách ap. je wc,kde tece voda a je tam toaletní papír.Nikdo nic nekrade a nenicí.Je to úplne jinej svet.Lidé jsou prátelstí a ochotní.Kdyz zastavíte v lese,hned se ptají,jestli neco nepotrebujete.Na hlavních silnicích je o víkendech obcerstvení ridicu,kde si muzete dát klobásu,kávu,ovoce a neco k pití.Toto obcerstvení je zdarma,platí to stát.(Dovedu si neco podobného predstavit tady,ale behá mi z toho mráz po zádech) Pokud je nekde ráj na Zemi,tak si dovoluji tvrdit,ze je to na NZ.

JAJA48

To je pekná jeskynka.

Leaderboard

Zdeno3:11
clancy23:35
JAJA483:40
beatlecarol3:44
kilfinan3:52
Gumbee4:11
hooks4:13
TEXMOM4:38
malcolmm1814:39
Ballpoint4:44