Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

For expert

Bookmarked Bookmark Solve this jigsaw puzzle later
ShareShare with your friends
ReportReport as inappropriate
408 pieces
10 comments
179 solves
Solve puzzle

Thanks for sharing. Here is your html-code:

Why are you reporting this puzzle?


Autorská práva obrázku: alkas2, alkas
Česká republika

Comments

Add new comment
alkas2

I greet. Alen

Topaz1948

Not as challenging as the promachery one I just finished, but still lots of fun. Thanks for posting!

alkas2

Consent. Alena

A neat puzzle for a rainy, snowy Sunday morning..
Bob

alkas2

Joanne, překlad byl pěkný. Thanks. How does she live in Maine? Have a nice day! Alena

crashnot

Aleně, přeji ... Mluvím pouze anglicky, ale je spousta slov, která mají více významů. To by znesnadňovalo překlady. Jsem rád, že Google Translate poskytuje dobrý překlad pro vás, protože někdy nefunguje velmi dobře. Ano, bojím se války mezi zeměmi a uvnitř své země. Je tu spousta hněvu a ti, kteří jsou zodpovědní, nepomáhají. Násilí neřeší nic. Proč se lidé nemohou setkat jako s různými zvířaty ve svém dvoře - jeleni, veverky, chipmunky, ptáci. Přál bych si, abych mohl nějak změnit věci. Dám vám překlad a uvidíme, jestli to funguje, když ti to posílám. Jinak chci, abys věděl, že jsi můj přítel.

Začátek mého popisu je humor a v angličtině nemá velký smysl, ale tady to je.

Jmenuji se Joanne. Jsem opravdu havárie, ale je to příliš běžné uživatelské jméno, takže jsem si vypůjčil / ukradl moji manželku. Vždycky jsem byl nemotorný, ale naučil se to smát. Popírám, že mám nápaditý mozek, ale houpací křeslo. Můj lyžařský klub mi zřejmých důvodů přezdíval "zřícení".

Vždycky jsem si užil puzzle puzzle. Před mnoha lety si siamská kočka ukradla jeden kus, jen jeden kus z každé hádanky. Předpokládám, že se cítila ignorována. Dozvěděla jsem se o tom, protože jednoho dne položila něco na nohy a přešla. Při vyšetření jsem našel velmi vykoupaný kus z poslední hádanky. Mohu jen předpokládat, že jedla všechny ostatní chybějící jednotlivé kusy z mého skladu inventáře.

Puzzle mě poslal na hledání důchodového majetku, který jsem našel s manželem v Maine. Jsem rozhodně závislý na Jigidi. Dlouho jsem se díval na puzzle software nebo on-line puzzle stránky. Děkuji tvůrcům Jigidi.

alkas2

Joanne, vy píšete česky? Váš komentář je napsán perfektní češtinou, to nemůže být překlad Google. Komentář u Vašeho jména je tak mizerně přeložený do češtiny, že čtu nesmysly... škoda, zajímalo by mě co jste o sobě napsala.
Já sleduji práci (řeči) politiků, neboť jim nevěřím a bojím se válečných konfliktů. Zdraví Vás Alena

crashnot

Děkuji, ale to nebude trvat dlouho. Předpovídám, že tato skládačka bude velmi populární a překážeči mě klepou. Doufám, že se věci ve vaší zemi dělají dobře, věci, které se dějí v mém, mě děsí.

alkas2

Joanne, Nice result! Congratulation. Alena

crashnot

Ahoj Alena, děkuji za vytvoření této hádanky a její zveřejnění. Moc se mi to líbilo.

Why this advertisement?

Leaderboard

coachhutch34:58
tsarat35:43
Xylvia35:51
Nurseturley36:00
Acko36:17
songjab37:40
goober37:56
nanlou138:05
Asul38:19
Elisa139:08