Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

růženka a modrásek

Bookmarked Bookmark Solve this jigsaw puzzle later
ShareShare with your friends
ReportReport as inappropriate
72 pieces
7 comments
59 solves
Solve puzzle

Thanks for sharing. Here is your html-code:

Why are you reporting this puzzle?

(see guidelines)
Your Email Address:

Comments

Add new comment
dobrajaneckova

Děkuju.

andoriel

Na Nedoklubku je seznam koordinátorek, které věci shromažďují a odnášejí do nemocnic. Taky je možné se s nimi domluvit, co je právě potřeba. A na facebooku je skupinka Nedoklubko - chobotničky pro kulíšky, tam je v souborech 'seznam nemocnic' s tím, co jim nejvíc schází.

dobrajaneckova

To je chvályhodné. Už jsem se kdysi na jednom blogu setkala s tím, že paní háčkuje čepičky, svetříky a deky pro nedonošeňátka. Trochu jsem o tom uvažovala, protože to moc ráda dělám a co pořád vyrábět, že?
Teď jsem se dívala na to Nedoklubko a vidím, že se háčkují chobotničky, prý to mrňouskům moc pomáhá ke zklidnění. Jak víš, co máš pro ně vyrábět?

andoriel

Pro Nedoklubko a pro klubík na fb, kde se posílají drobnosti do dětských domovů a domovů důchodců. Taky ponožky pro Elpidu, ale to se v tomhle horku nedá.

dobrajaneckova

Tolik!? To děláš pro nějakou organizaci? Já jsem dělala podobné figurky s hlavami kočiček, z Piterestu.

andoriel

Ahoj, jsou mini - na výšku 11 cm. Zatím mě moc baví, teď jich mám rozpracovaných 24 asi v osmi barvách. Momentálně jsou bez hlaviček, ale na všechno dojde :)

dobrajaneckova

A podívejme! Pěkná práce, ale titěrná, že? Ráda vidím, že nezahálíš. I mně svědí ruce, když se někdy delší čas nemůžu k ruční práci dostat.