Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

Beskydská chalupa

Bookmarked Bookmark Solve this jigsaw puzzle later
ShareShare with your friends
ReportReport as inappropriate
63
63
Solve puzzle
63 pieces
63 solves
Solve puzzle

Thanks for sharing. Here is your html-code:

Why are you reporting this puzzle?

Why this advertisement?

Leaderboard

  1. shadowfax2:41
  2. stephanie993:20
  3. Krizala3:31
  4. ImOldEd4:35
  5. Marie34:42
  6. czdragon4:43
  7. budnajean5:11
  8. ozray5:25
  9. MIROSLAVA515:26
  10. Hobokin5:45

Comments

Please sign in to comment. Don't have a profile? Join now! Joining is absolutely free and no personal information is required.

Krizala

mister_dolfy
Dobré ráno, bývaly časy, kdy jsem také jezdila do světa a lezla na vyšší kopce. Ale poslední tři roky jsem pevně usazená v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Nejdřív nedrobovolně a teď mám pocit, že se mně zatím nechce jet někam dál. Ale až to přijde, tak zase vyrazím do dáli :). Hezký svátkový den, Rudolfe.

@Křížala
Dobrý podvečer, Martino.
Já, když jsem se narodil, tak, aby to máma nevěděla, mně táta obul botky z toulavého telete. No a drží se mně to celý život. Podařilo se mně vyskytnout se od Mannheimu až po Moskvu a od Benátek, těch italských, až po Petrodvorec.
Stejně je ale nejlépe u nás doma. Rudolf. ;-)

Krizala

@mister_dolfy
Zdravím , já jsem Martina (Křížala). Beskydy, Kysuce a jižní Čechy prostě miluji. Všechny fotky jsou moje a snažím se je dávat na Jigidi v aktuálním čase. V každé volné chvilce běhám po kopcích, kochám se a fotím krásu kolem sebe. Jen nestíhám dávat k fotkám podrobnosti, takže moc a moc děkuji za vaše komentáře. Jsem moc ráda, že se Vám moje obrázky líbí a přeji krásné léto. Martina

Krizala má mnoho krásných fotek. Zajímaly by mě k jeho fotografovaným objektům podrobnosti, např. kde leží, čím je objekt zajímavý, něco z místopisu, atd. A hlavně, zda tam byl/byla nebo fotky má od někoho jiného. Její/jeho toulky po Kysucích, Beskydech aj. jsou skoro legendární.

Why this advertisement?