Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

Sazeničky rajčat

Bookmarked Bookmark Solve this jigsaw puzzle later
ShareShare with your friends
ReportReport as inappropriate
30
14
Solve puzzle
30 pieces
14 solves
Solve puzzle

Thanks for sharing. Here is your html-code:

Why are you reporting this puzzle?

Why this advertisement?

Comments

Please sign in to comment. Don't have a profile? Join now! Joining is absolutely free and no personal information is required.

dobrajaneckova

No právě! 🤣

@dobrajanečková
Ale jdi, Dobruško, vždyť je jich JEN 40 !!🤣😂🤣😂
💕♥️💕

dobrajaneckova

Jity ty jsi teda údernice! To je na plný pracovní úvazek. A to nejen teď, ale po celou sezonu! Klobouk dolů!

Mám před verandou stůl a na verandě také, tak je přenášíme podle intenzity slunečního svitu na sluníčko nebo do stínu, bude chvíli trvat, než jim sluneční úpal neublíží. Někdy je to fakt i logistická hádanka, všechno to dostat na okna, když je venku chladno....💕♥️💕

babka1948

Dokud byly v truhlíku, taky jsem je dávala na den ven. Teď, když jsem je přendala do truhlíků, na venkovní parapet se nevejdou. Navíc jsou kelímky vysoké a okno nejde otevřít, nechávám otevřenou jen ventilačku.

Mám je přes den venku, na noc dávám dovnitř, snad nepřerostou, každý rok to seju ve stejnou dobu a každý rok se vyvíjejí jinak. Je to sázka do loterie. My je nikam nemusíme vozit, tak mi nevadí, když jsou větší a když je delší stonek, tak ho zešikma zanořím, mají pak mohutnější kořenový systém.
Tak ať se tvým rostlinkám daří. 💕♥️💕

babka1948

Předběhla jsi mě. Mám je mnohem menší, ale vzhledem k tomu, že budou ještě měsíc doma, jsem ráda. Vozit na zahradu půlmetrové sazenice dá zabrat.

Why this advertisement?
  • Are you looking for something particular?

    Did you know you can select specific themes of jigsaw puzzles on Jigidi? We have 10 main categories with countless subcategories. Dig in to find your favourites ☺