Solve, create, share and talk about jigsaw puzzles

Bratři v triku

Bookmarked Bookmark Solve this jigsaw puzzle later
ShareShare with your friends
ReportReport as inappropriate
88
426
Solve puzzle
88 pieces
426 solves
Solve puzzle

Thanks for sharing. Here is your html-code:

Why are you reporting this puzzle?

Why this advertisement?

Leaderboard

  1. Mladipryc6:57
  2. holica7:06
  3. zdena19507:07
  4. tmavovlaska7:25
  5. zdendaw7:44
  6. Starocech7:50
  7. center8:01
  8. Eliska8:06
  9. Iska8:25
  10. bgbull8:50

Comments

Please sign in to comment. Don't have a profile? Join now! Joining is absolutely free and no personal information is required.

Hezky ulovek.

Thank you.

Yummy

Já snesu do třicítek, ale někde v "bezpečí", třeba ve stínu terasy nebo v bazénu, případně v lese, tam je to snesitelný. To, co bylo tento týden, bylo na padnutí, ale doslova. Ochladit se má, ale s deštěm je to pořád na dvě věci. A zimu nemám ráda.

oldmaster

Už se těším na tu zas...,zku... zimu.Vedro mě zabíjí.Jsem člobrdílek ze severu a jak je víc jak 25 tak padám.Teď mi začíná dovolená tak budu jezdit na ryby a Zoo Praha s vnukama atd.Tak jsem zjistil trochu ochlazení asi na 20 přes den.Nějak to snad do října přežijem a pak už bude fajn.A zrovna z kopce zní Aneta.Večer bude randál.

No tak u nás po poledni mračno jak hrom, vypadalo to hrozivě - synek prorokoval, že to přijde za tři hodiny, já - že to bude trvat tři minuty. Pravdu jsem měla já - je fakt, že se zved obrovskej vichr, padlo kátro, opřený o hradbu, popadaly mi obří květináče s oleandrem a hořcovým stromkem, venku jsem sušila na platu tvrdej chleba pro slepice - ten jsem pak sbírala po celý zahradě.... slejvák přesně ty tři minuty. Ale vítr nepřestal, takže co napršelo, zase vyschlo. Já se těch hub snad letos nedočkám, sakra :-( Už pamatuju jeden takovej suchej rok, nerostlo vůbec nic. Strašný.

Taky nechápu, kde jsou ty hlášené lijáky a bouřky. Zrovna sprchlo...celé 2 minuty!!!

Já šla spát až někdy ke třetí, nešlo to, bylo strašný vedro, od západu se blýskalo, ale nic.... no a ráno bylo trochu mokro, synek hlásil, že se přehnala bouřka, ale těch kapek bylo asi přibližně tolik, co u vás. Čert aby to spral, počasí debilní :-(

oldmaster

Teď sprchlo tady jak sviňa.Asi 10 kapek na M2.Fakt záplavy.Od čtvrtka tu máme Benátskou noc.Randál do 4 ráno.Největší mazec bude dnes v noci.Zítra ráno mažu na ryby.

u nás to samý...blýská se, hřmí, já vyhodím tilendsie na balkón, aby je osprchlo a pak to spadne někde za kopcem

Tak to zkus, já selhala... sakra, to už není normální, mračno jako hrom a vždycky se to u nás rozdělí o kopec a nespadne ani kapka.

Tak z deště nebylo nic...asi taky umyji okna :-D

JAN

Beautiful picture.Velice pekna rodinka.Thank you for sharing..

Já nasadila nejtěžší kalibr - přivolávač deště - umyla jsem dvě okna. A prd. Začínám propadat beznaději, příroda pláče, je to děsný.

No, co vím, tak skoro všichni s kterými jsem tam kecala, tak taky zrušili profily. Nechápu, proč se vždycky ruší to co funguje a vymýšlí nové nefunkční píp..choviny.
Vypadá to, že u nás sprchne. Zítra nafotím novou orchidej a dám ji tady.

Tak to buď rád a považuj si jí. Já zbaběle zdrhla, protože ty diskuse, co tam jsou, připomínají seznamku úchylů a deviantů. Fakt, to se jim povedlo, nakopat třikrát denně.

oldmaster

No já sem chodím jen o víkendu.Přes týden mám dost PC v práci,nemám ani profil na Facebooku,a ani mě to neláká.Raději vypadnu na ryby nebo někam do přírody.Teda těším se na ty houby,jestli teda nějaký budou.Seznamku nepotřebuju.Mám skvělou ženskou.

Taky jsem chodila na lidé. Měli jsme tam celkem dobrou partu a byla i sranda. Ale co z toho udělali seznamku, tak jsem to zrušila.

oldmaster

No a proč ne?Je s podivem jak nám život naděluje.Čím větší moderna tím více spěchu a stresu a tím více hloupostí a překlepů.Nejde mi do hlavy jak moje matka v 85ti letech nenapíše ani SMS a za pár let ty technologie nebudeme také zvládat.Píchnou nám čip a bude tam občanka a zdravotní karta a bankovní karta a kdoví co ještě.App poslouchám tu něco pěknýho - https://www.youtube.com/watch?v=WGTxqhSN8bE&index=4&list=RDEMH0GTe7v20Mk00dpZhCz0Ig.

No a proč ne? Když tak zmršili diskuse na "Lidé" - kde si pokecat?

Tak jsme si tu udělali dobrej chat :-D

No to jste mi připomněli: v práci jsme vyfásli čip na obsluhu kopírky, prostě přiložíš kolečko a můžeš tisknout nebo kopírovat. Pověsila jsem si ho na kroužek s klíči.. super, neztratím, vždycky po ruce..... no a jednou takhle letím kopírovat, kvalt jsem měla, přikládám kolečko - a ta blbá kopírka pořád nepípá... znova kolečko,nic.... pak už jsem do ní i čutla... abych vzápětí zjistila, že na těch klíčích mám i kolečko, co se dává do vozíku např. u Penny... no chudák kopírka, jak k tomu přišla. Prostě jsem měla o kolečko víc :-D

:-D :-D No ono v lese je to stejně na prd i když se člověk dovolá. Já to zažila. Na otázku kde jsem..jsem odpověděla, že v lese. Otázka:"Můžeš to upřesnit? Nějaký orientační bod kolem?" A já: "Stromy" :-D Takže kdybych měla ten ovladač...byla bych na tom zrovna tak..:-D

oldmaster

Asi před 2ma lety děda zabloudil v lese tak mu mladý koupili mobil co stačí zmáčknout 1 tlačítko a dovoláte se svým dětem kupříkladu.Asi za měsíc vyrazil na bylinky a jeho dcera mu dává mobil do batohu - tady máš dědo mobil kdybyses zase stratil.Děda dorazil na chalupu až v 11 večer a dcera mu říká proč jsi nezavolal? A děda že to mačkal a nic.A dcera vyndá mobil z batohu a ono to bylo dálkový od televize.No to mohl mít palec úplně modrej a stejnak by se nedovolal.

Holt, někomu je dáno...my už jsme poznamenaní chemii a stresem.

Mojí babičce bylo 99, když zemřela, a to jen proto, že špatně spadla a dala se jí sněť do nohy, nepamatuju si, že by v životě brala jakýkoliv léky. U postele jí vždycky stála flaška - buď Becherovka nebo Klášterní tajemství - a vždycky před vstáváním si nalila do víčka.... v 90 nám zdrhla na houby, my jí schovali hůlku, aby nemohla jít, báli jsme se, že ji nenajdem, kdyby něco - a ona si vyrvala dvě plaňky z plotu a odkráčela stejně :-D

oldmaster

Jo a dědovi mého zeťáka je 94 a leze po stromech a trhá jeřabiny.Bez žebříku.A doteď nemá brýle.

oldmaster

No a letos na jaře když se trochu oteplilo tak mažu busem a pode mnou seděla tak asi 19ctka.Výstřih s 4kama.Radost pohledět jak se nám to jaro pěkně vykozilo.Tak jsem se na ní zakoukal,ona na mě,navzájem jsme si vyměnili úsměvy a já si zaplesal že by to jako šlo a pak mě ta kráva pustila sednout.No nezabily by ste ji?Holt mozek máme úplně jinde než tělo.

oldmaster: to já se někdy cítím i na 80, ale rozumem spíš na pubertu - mnohdy nade mnou syn kroutí hlavou a mumlá si... to má být důstojné stáří??? Zaťuká si na čelo a řekne..."dej vědět až tě navštíví rozum...oslavíme to". No má smůlu, buď si najde jiný důvod, nebo zůstane abstinent. :-D A to ani neví co jsem se všechno navyváděla když mě neviděl.

zdendaw: žádná stará kolena, jsme v nejlepších letech - a kdo si hraje, nezlobí. Když vytočím svého studujícího synka, pošle mne skládat obrázky :-D

oldmaster: ahoj, klidně vstupuj, jestli ono to nemělo být momentálně mentálně - ne nadarmo se říká, že staří lidé jsou jak malé děti, podle své babičky tomu jen dávám za pravdu. Když jsem byla puberťačka, 30 letý mladík byl pro mne dědek. Ale my jsme výjimky, samozřejmě - mladistvý vzhled, mladistvé vystupování, intelekt - o postavě nemluvě ...:-D A příště tu O Smolíčkovi :-D

oldmaster

Hele že vám do toho vstupuju - mě je taky po 50ce a někdy se tak i cítím,ale mám výhradu k slovu - mentálně - není to náhodou - momentálně?

a ještě mě napadly , že tu někde budou i piškvorky...ty jsme hráli ve škole :-D
a lodě :-D -...né nadarmo se říká, že po 50sátce se člověk vrací mentálně do dětství....cháááá
Já jsem sic na PC dělala 25 let, ale hry mě nikdy moc nebraly a ani na to nebyl čas. To teprv teď na stará kolena....

No tak jo. A ještě je taky dobrý na uklidnění praskání kuliček.
http://www.superhry.cz/games/752/

Prostě jsi lepší. Já na tu rychlost nikdy dobrá nebudu. Při operaci mi poškodili ulnární nerv, takže mám špatnou citlivost ruky a písmenka někdy nedocvaknu. U těch hráčů je vidět, že tam sedí furt. Jen 2x jsem trefila na začátečníky stejné úrovně jako já a jednou na borca s nadhledem, který vypustil schválně kolo, aby jsme byli na stejném počtu písmen. Jinak to se mnou hned vzdají, klidně i v 1. kole, a to i když se mi daří. To mě nebaví. Radši si budu skládat puzzle, nebo opakovat anglinu...tam na rychlosti nezáleží. :-D

Neházej flintu do žita - musíš v první řadě dbát na to, ať vybereš pokud množno všechna písmena - a pak teprve tvoř delší slova. Včera jsem si zas po nějaké době zahrála a dobrý.

Tak jsem ten fotbal párkrát zkusila. Nejde mi to... dlouho přemýšlím a mám pomalou ruku. Je blbé, že když nevyjde 1. kolo...už nemáš šanci..každé písmeno chybí. Navíc mi vadí, že mi to vyhodilo i existující slova a naopak uznává slova anglická, ale jen některá. V tom aby se prase vyznalo! :-D To už je lepší ta hra "on word".

oldmaster: tady asi před třemi týdny půl košíčku překrásných lišek a jeden mladý kovář, dvě růžovky a občas po lese šedivka. Ale pak už ani to. Musíme čekat, až pořádně naprší.

No tak vidíš, jak jsi na tom dobře :-D Hlavně, aby bylo co sbírat. U nás je odporný sucho - a výhled teda nic moc - spíš nic než moc. Sakra.

Chá..lepší je jíst... :-D, ale bez toho sbírání to nejde!

oldmaster

Nádhera.Těším se až začnou.Tady zatím nerostou.

Ale to vůbec nevadí, umíš se radovat z nálezu, máš ráda les, tak co si přát víc? Já sice znám houby velmi dobře, ale zas je nejím - tak co je lepší? :-D

tak na plotně jsme dělali holubinky (coby malá holka) a bedly. Dnes nemám plotnu a už si na ně netroufám, abych si je nespletla. Jinak věřím, že kdo se vyzná, vždycky v lese něco najde...já ke znalcům bohužel nepatřím.

Tak já sbírám kdeco - bedly vysoké, holubinky, lišky, čirůvky havelky (do octa delikatesa), kotrč kadeřavý, václavky - prostě co se dá, učil mě to děda jako malou holku. Gurmán ví, že guláš je nejlepší z holubinek, nedělají takovej ten blivajz. A taková syrovinka, co smrdí jako romadúr, pečená nasucho na plotně jen posolená a okínovaná (je to druh ryzce, při poškození pouští mléko).....
r

U Šumavy rostou, ale já zas tak velký znalec nejsem. Sbírám jen hřibovité a ještě tak bedly...ostatní houby neriskuji.

Ale kdepak za humny, mám to asi 45 km jízdy - je to kraj, kam jsem jezdila k babičce každé prázdniny - předhůří Šumavy, ale znám tam každej kámen... a kdybys mne s houbami předběhla, podle barvy hlav ti řeknu, kdes to našla :-)

Njn...to se to sbírá, když to máš za humny...Já maxim. během dovolené...u nás moc nerostou.

Why this advertisement?